Maj z Pulpitami – Promocja dla Klientów

Wzmacniamy
Raportowanie Zarządcze

Czyli Pulpity Menedżerskie dla wszystkich
menedżerów w firmach naszych Klientów
praktycznie bez opłat na 3 miesiące

dla menedżerów każdego szczebla:
kierowników, dyrektorów i zarządów

W ramach promocji „Maj z Pulpitami”

każdy menedżer lub controller
pracujący w firmie użytkującej system Eureca,
zgłaszający się do akcji w okresie 1 – 31 maja 2022,
może praktycznie bezpłatnie przez 3 miesiące,
korzystać z Pulpitów Menedżerskich
oraz pomocy w ich tworzeniu i współdzieleniu.

W ramach promocji oferujemy:

Aplikację BI OneLook
do pobrania

od 1,5 zł za sztukę, bez ograniczeń ilościowych

Nasza aplikacja OneLook jest kopią funkcjonującego w systemie Eureca Modułu Pulpity instalowaną jednak bezpośrednio na komputerach użytkowników. Jeśli jesteś użytkownikiem Eureki, ale nie masz dostępu do Modułu Pulpity lub jesteś menedżerem i nie masz w ogóle dostępu do systemu Eureca, możesz pobrać: OneLook Viewer 3M (do oglądania danych) za 1,5 zł netto za sztukę lub OneLook 3M (do edycji) za 6 zł netto za sztukę (są to ceny z rabatem 99%). Możesz pobrać wiele OneLook’ów dla wielu swoich menedżerów.

Naukę tworzenia
Pulpitów

przez inspiracje i filmy instruktażowe

W celu ułatwienia Ci samodzielnego tworzenia Pulpitów przygotowaliśmy dla Ciebie dwie pomoce:

Bezpłatne konsultacje
z ekspertami

1h konsultacji online

W ramach promocji „Maj z Pulpitami” możesz umówić się na 1h bezpłatnych konsultacji w zakresie tworzenia i współdzielenia pulpitów menedżerskich z ekspertami od business intelligence. Konsultacje możesz przeprowadzić zarówno na etapie rozpoznawania tematu, w czasie tworzenia pulpitów lub po ich ukończeniu. Możesz pytać o wszystko … jak coś zrobić, jak uzyskać taki a nie inny efekt, itp.. Zamawiając konsultacje nie musisz dziś wskazywać konkretnego terminu. Nasz ekspert umówi się z Tobą telefonicznie.

Tworzenie Pulpitów w ramach warsztatów
Pamiętaj, że zawsze możesz zamówić stworzenie Pulpitów przez naszych ekspertów (w ramach nadzorów lub jako niezależną usługę). Tworzenie pulpitów może być wówczas realizowane w formie warsztatów klient – ekspert, gdzie w interakcji powstają bardziej dopasowane rozwiązania, a klient uczy się jak kolejne pulpity tworzyć samodzielnie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej – zamów wycenę wstępną >

Jeśli jesteś
controllerem

możesz:

 1. Stworzyć lub zamówić Pulpity dla Twoich menedżerów np. zarządu.
 2. Zainstalować na ich laptopach aplikacje OneLook na 3 miesiące.
 3. I sprawdzić bezpłatnie jak Twoim menedżerom pracuje się z Pulpitami.

Jeśli jesteś
menedżerem

możesz:

 1. Wymyślić swój Idealny Pulpit, prezentujący w jednym miejscu wszystkie informacje, które chciałbyś na nim widzieć.
 2. Skontaktować się ze swoim controllerem i zbadać możliwości opracowania takiego pulpitu dla Ciebie.

Po co taka akcja?

Być może w czasie wdrażania systemu Eureca w Twojej firmie, Pulpity Menedżerskie w Eurece nie były ani tak rozwinięte, ani tak istotne dla kadry menedżerskiej jak dziś.

Świat jednak się rozwija. Zmienia się kadra zarządzająca i jej potrzeby informacyjne. Zmieniły się też mocno Pulpity dostępne w Eurece.

Jeśli od wdrożenia Eureki w Twojej firmie minęło już trochę czasu, zachęcamy Cię do chwili zastanowienia się nad tym … czy w Twojej firmie, nie było by warto czegoś zmienić, w raportowaniu zarządczym?

Niewykorzystywane moce systemu Eureca

Sprawność organizacji wyposażonej w Pulpity

Automatyczna dystrybucja przetwarzanych w trybie ciągłym informacji zarządczych w całej organizacji, przynosi udowodnione korzyści jej samej oraz jej różnym pracownikom. Szczególnie w niepewnych czasach określanych jako VUCA.

Kadra menedżerska

na pewno: ma szybsze i pełniejsze informacje
prawdopodobnie: podejmuje szybsze i lepsze decyzje

Dzięki pewnym i kompletnym danym, zbieranym w procesie ciągłym, znajdującym się zawsze „pod ręką menedżera” a także umożliwiającym szybkie zagłębianie się w nie, kadra menedżerska ma dokładnie te informacje, których potrzebuje i nie czeka na nie.

Controllerzy

na pewno: mają więcej czasu na analizy
prawdopodobnie: udzielają trafniejszych rekomendacji

Z relacji klientów Eureki wynika, że dzięki „wystawieniu” kadrze menedżerskiej raportów zarządczych w postaci interaktywnych pulpitów z możliwością zagłębiania się w dane, controllerzy ci obserwują znacznie mniej pytań o wyjaśnienia (menedżer może w kilka klików samodzielnie dojść do wielu potrzebnych mu informacji) oraz znacznie mniej zapytań ad hoc.

Firmy

na pewno: mają większą sprawność
prawdopodobnie: łatwiej omijają kryzysy i znajdują szanse rynkowe

Dzięki danym zbieranym w procesie ciągłym (np. prognozy finansowe, czy wskaźniki efektywności KPI), oraz dostępowi do informacji zarządczych dla wielu menedżerów, firma „widzi szybciej” zjawiska zachodzące w jej wnętrzu oraz otoczeniu. Dzięki czemu może znacznie szybciej i poprawniej reagować na nie.

Możesz mieć każdą informację zarządczą

Z technicznego punktu widzenia, zainstalowany w Twojej firmie system Eureca, może wyciągnąć każdą daną i przetworzyć ją w każdą informację zarządczą jakiej potrzebujesz. Eureca zaciąga dane z wielu różnych źródeł (systemów i arkuszy Excel), przetwarza je w Hurtowni Danych, a następnie jako analizy i raporty zarządcze dostarcza decydentom różnych szczebli m.in. w postaci Pulpitów Menedżerskich.

 • Eureca może zaciągać dane z każdego systemu – przez blisko 20 lat działalności wpinaliśmy się do większości dostępnych na rynku rozwiązań IT.
 • Eureca może sprawne zbierać dane niesystemowe – przez zintegrowane z systemem arkusze Excel oraz własny moduł Formularze.
 • Eureca wspiera gromadzenie tzw. „danych w drodze” – istotnych z punktu widzenia prognozowania i monitoringu KPI np. przez gromadzenie ciągłe „szans sprzedaży” czy „zamówień w toku”.

System Eureca gromadzi w Twojej firmie wiele danych. Prawdopodobnie możesz uzyskać zupełnie nowe informacje istotne dla Twojego stanowiska, po dołożeniu do nich kilku swoich danych. Warto się nad tym zastanowić i porozmawiać z Twoim controllerem.

Zarejestruj się

Zgłaszając się do promocji możesz otrzymać:

 • aplikację OneLook na 3 miesiące od 1,5 zł
 • bezpłatne konsultacje w zakresie BI
 • wstępną wycenę przygotowania pulpitów przez nasz zespół

Zachęcamy – zarejestruj się.

Zgłoszenia do akcji można dokonać
wyłącznie przez formularz obok,
używając służbowego adresu e-mail.

  Zasady

  1. Zgłoszenia do akcji „Maj z Pulpitami” należy dokonać w okresie 1 – 31 maja 2022 roku, chyba że masz hasło przedłużające akcję na czerwiec.
  2. Zamawianie kodu rabatowego 99% na aplikację OneLook oraz zamawianie 1h bezpłatnych konsultacji wymagają podania w formularzu służbowego adresu e-maili w domenie klienta.
  3. Dostęp do filmów instruktażowych – można uzyskać w dowolnym momencie.
  0
  lat na rynku
  jako producent systemów
  do controllingu i doradca
  w zakresie controllingu
  Controlling Systems
  0
  lat z ICV
  przez członkostwo osobiste,
  jako partner Kongresów
  i członek firmowy
  ICV - Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów
  0
  wdrożeń
  w dużych i średnich
  firmach oraz grupach
  kapitałowych
  Microsoft Partner Gold Application Development - 14 lat
  0
  controllerów
  każdego dnia optymalizuje
  procesy w swoich firmach
  na systemie Eureca
  Microsoft Partner Silver Application Development - 4 lata