fbpx

Umów się na prezentację i zyskaj

3x Więcej Informacji

niż w czasie samodzielnego czytania opisów.

Szacujemy, że w czasie spotkania możesz uzyskać
3 razy więcej informacji, a dzieje się tak dzięki:

Szybkiej Interakcji

W czasie prezentacji na każde pytanie dostajesz odpowiedzi od razu, kwestie niezrozumiałe możesz wyjaśnić przez pytania pogłębiające, a uzyskane w ten sposób informacje mogą odkrywać przed Tobą kolejne obszary, o które warto zapytać.

Wiedzy Przekrojowej

Jest bardzo prawdopodobne, że z większością wyzwań controllingowych, które stoją przed Twoją firmą, już kilkukrotnie się spotkaliśmy, widzieliśmy różne podejścia do nich i potrafimy co nieco doradzić.

Dostępności Systemu

Niemal wszystko, o co zapytasz w czasie prezentacji, a co dotyczy systemu, może być zilustrowane na żywym, klikalnymsystemie -dzięki czemu możesz obserwować jak się na nim pracuje.

Jeśli czujesz, że tak jest rzeczywiście -zrób ten jeden śmiały krok więcej i …

Umów się na bezpłatną Prezentację w Twojej firmie!

1. Zobaczysz, to czego nie wyczytasz

Niezależnie od etapu poszukiwań na jakim obecnie jesteś, Prezentacja jest doskonałym sposobem na szybkie pozyskanie wiedzy na temat rynku i stosowanych obecnie dobrych praktykach -szczególnie, jeśli rozglądasz się za swoim pierwszym systemem do controllingu.

Nasi klienci stosują różne techniki poszukiwania systemów do controllingu. Jedni wolą tzw. techniki ciche, czyli gromadzenie przez dłuższy czas jak największej wiedzy ogólnodostępnej w Internecie, na jej podstawie specyfikowanie wymagań i na końcu tego procesu spotkania z dostawcami. Drudzy preferują tzw. techniki jawne lub zwinne, gdzie już w pierwszej fazie poszukiwań, ogłaszają światu czego szukają rozpoczynając rozmowy z praktykami controllingu i dopiero wsparci wiedzą z tych spotkań, realizują dalsze etapy procesu specyfikując cele i wymagania.

Z naszych obserwacji wynika, że zazwyczaj ci drudzy zdobywają szybciej dwie bardzo konkretne korzyści. Po pierwsze, bogatsi o rozmowy -trafniej definiują to czego szukają. Po drugie, zazwyczaj dochodzą do wdrożenia controllingu trochę szybciej.

2.Usłyszysz to, czego nigdzie nie napisano

Współpracujemy z ok. 300 controllerami (z ponad 200 firm), którzy każdego dnia szukają optymalizacji, a od czasu do czasu zgłaszają nam nowe, niecodzienne potrzeby.

Razem z nim wdrożyliśmy wiele innowacyjnych rozwiązań, a najciekawsze z nich, nasi Klienci prezentują na corocznych Zjazdach Użytkowników Systemu Eureca, dzieląc się takim unikatowym doświadczeniem i wiedzą z wąskim gronem odbiorców.

W naturalny sposób, jesteśmy bardzo mocno zanurzeni w kreowanie, wdrażanie i testowanie coraz efektywniejszych rozwiązań controllingowych w wielu branżach. I chyba nie ma sytuacji, branży, czy specyfiki firmy, z którą byśmy się już nie zmierzyli.

Tak więc, z pokorą i bez popadania w zbędą pychę, możemy z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że mamy dużą wiedzę na temat rozwiązań controllingowych – wieloletnią, przekrojową, nieksiążkową i z całą pewnością z pierwszej linii frontu.

Możesz skorzystać z jakiegoś fragmentu tej wiedzy zapraszając nas na spotkanie.

3. Będziesz trafniej specyfikować to czego szukasz

Kiedy planujesz zakup samochodu nie zastanawiasz się nad tym czy jeździ lub skręca, ponieważ są to jego atrybuty immanentne. Podobnie jest z systemami do controllingu -zasadniczo każdy posiada budżetowanie, planowanie czy raportowanie. Rzecz w tym, że podobnie jak samochód, tak samo system można wykonać na milion sposobów.Przy obecnym postępie istotne już nie jest to, czy system ma budżetowanie, ale to, jak to budżetowanie obsługuje? Jak wygodnie, szybko i bezpiecznie się z nim pracuje.

Dopiero w czasie Prezentacji systemu w działaniu widać całą jego przemyślność i logikę. I ani opisy, ani filmy, nie zastąpią realnego klikania po systemie pod opieką doświadczonego konsultanta, którego można o wszystko zapytać. Jeśli też tak sądzisz.

Rys. Nawet jeśli jesteś na początku poszukiwań, prezentacja (poznanie możliwości narzędziowych i dobrych praktyk z rynku) może otworzyć Ci oczy na rozwiązania, o których nie wiedziałeś i przedefiniować sposób lub cel Twoich poszukiwań.

4.Poznasz szczegóły różnych modeli współpracy

W czasie prezentacji Konsultant, znając już nieco potrzeby Twojej firmy, może zaprezentować i szczegółowo omówić różne modele współpracy, zaczynając od bardzo lekkiego, praktycznie bez wdrożeniowego wejścia w controlling w modelu Eureca 4 Excela, a kończąc na w pełni zautomatyzowanym rozwiązaniu Eureca Serwer.

5. Dostaniesz 1 moduł Eureca na 1 miesiąc gratis

Po prezentacji możesz otrzymać bezpłatny dostęp do Pulpitów Managerskich, jednego z modułów systemu Eureca, rozwiązania BI odpowiadającego za wizualizację danych. Dzięki czemu zyskasz możliwość testowania tej funkcjonalności zarządczej w Twoim środowisku –na Twoich danych i na Twoim komputerze.

Pokazaliśmy Ci 5 korzyści

dla których warto się z nami spotkać.

Zaryzykuj i zrób ten jeden śmiały krok więcej.
Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego.

O Controlling Systems:

Od kilkunastu lat jesteśmy ekspertami w dziedzinie controllingu i dzięki temu zwiększamy efektywność naszych Klientów.

Controllingiem zajmujemy się od strony informatycznej – od 2003 roku rozwijamy i wdrażamy system Eureca, obecnie dostępny w opcji desktop i serwer, jak też od strony koncepcyjnej i doradczej – pomaga nam w tym doświadczenie ponad 150 zrealizowanych w Polsce i za granicą wdrożeń.

Jako jedna z kilku firm w Polsce i jedna z 80 firm na świecie należymy do grona firmowych członków Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów ICV.

Więcej informacji o Controlling Systems znajduje się w serwisie firmowym:

www.controlling-systems.pl

Controlling Systems logo
Eureca - Zaawansowany system dla controllingu
Microsoft Partner Silver Application Development