fbpx

Webinarium - 25 lub 27 luty 2020, godz. 10.00

Wybierz pasujący termin i wypełnij formularz.

Temat webinarium:

Zarządzanie projektami – prezentacja nowej funkcjonalności systemu Eureca

Szanowni Użytkownicy systemu Eureca

Nowa funkcjonalność zarządzania projektami jest naszą odpowiedzią na potrzeby zespołów controllingu. Coraz częściej controllerzy finansowi są angażowani w projekty zarówno zewnętrzne jak i wewnętrze, niejednokrotnie są ich koordynatorami. To mogą być zarówno projekty typu budżetowanie, controllingowe zamknięcie miesiąca jak też wdrożenie zarządzania przez cele (MBO), budowa nowej fabryki, uruchomienie nowego kanału sprzedaży czy też duży projekt dla klienta firmy.

eureca_projekty

W administracji systemu EURECA można definiować projekty, zadania, terminy, osoby odpowiedzialne, a także różnego rodzaju przypomnienia. Jest też możliwość wprowadzania komentarzy i załączników. A wszystkie te dane można oglądać m.in. w postaci wykresów Gantta czy też na predefiniowanych pulpitach. Czasami firmy kupują specjalistyczne osobne narzędzia do zarządzania projektami. W najnowszej wersji systemu EURECA ta funkcjonalność jest wbudowana w tzw. grubego klienta i dostępna w ramach opłaty maintenance.

Serdecznie zapraszamy na to webinarium, gdzie pokażemy możliwości zarządzania projektami w systemie Eureca.

Paweł Musiał - Członek Zarządu Controlling Systems

Paweł Musiał,
Członek Zarządu w Controlling Systems
Zobacz profil w Linkedin 

Prowadzący webinarium:

Absolwent Wydziału Zarządzania i Informatyki Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Posiada ponad 20 lat specjalizacji w systemach informatycznych dla biznesu. Od 2001 roku zajmuje się doradzaniem Klientom w zakresie systemów wspomagających controlling.

Certyfikowany członek międzynarodowego stowarzyszenia praktyków controllingu ICV, członek zarządu koła ICV Warszawa, prelegent wielu konferencji z zakresu koncepcji i narzędzi w controllingu.

Prowadzi zajęcia z studentami takich uczelni jak: SGH Warszawie oraz UMK w Toruniu.

Jako Partner w Controlling Systems Sp. z o.o. uczestniczył w wielu projektach, prowadzonych przez Firmę. Obecnie odpowiada m.in. za rozwój narzędzi i koncepcji controllingowych, wspomaga controllerów łącząc „miękkie” i „twarde” elementy zarządzania.