O Nas

Od kilkunastu lat jesteśmy ekspertami w dziedzinie controllingu i dzięki temu zwiększamy efektywność naszych Klientów.

Nie robimy nic innego. Ale to co robimy, robimy najlepiej:

  • od strony informatycznej – od 2003 roku rozwijamy i wdrażamy system Eureca, obecnie dostępny w opcji desktop i serwer,
  • jak też od strony koncepcyjnej i doradczej – pomaga nam w tym doświadczenie ponad 240 zrealizowanych w Polsce wdrożeń.

Naszą siłą jest wiedza i doświadczenie specjalistów zajmujących się tworzeniem i wdrażaniem systemów informatycznych od wielu lat. Przeprowadziliśmy ponad 240 wdrożeń w dużych i średnich firmach bardzo różnych branż. Trudno znaleźć w Polsce drugi taki zespół, który ma na koncie tyle zrealizowanych projektów w tej dziedzinie.

Wspomagamy Naszych Klientów na wszystkich etapach wdrażania controllingu – począwszy od stworzenia koncepcji, poprzez wdrożenie narzędzia, szkolenia dla Użytkowników aż po stały, profesjonalny nadzór nad eksploatacją systemu. Bardzo często w naszych projektach realizujemy dedykowane usługi – jak na przykład stworzenie dedykowanego systemu raportowania, czy dedykowanych narzędzi, obsługujących rozliczenia kosztów, różnego typu kalkulacje itp.

Jako jedna z kilku firm w Polsce i jedna z 80 firm na świecie należymy do grona firmowych członków Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów ICV.

Nasi pracownicy mogą korzystać z wymiany wiedzy controllingowej i dobrych praktyk między członkami stowarzyszenia z całego świata. Co istotne, pozwala nam to konfrontować i uzupełniać nasze polskie doświadczenia z opiniami międzynarodowych ekspertów, z najnowszymi trendami i standardami w controllingu i zarządzaniu.

Dzięki temu nasi specjaliści mogą stale podnosić swoje kompetencje, aby jeszcze lepiej wspomagać naszych Klientów w realizacji celów.

Więcej informacji o Controlling Systems znajduje się w serwisie firmowym, w profilu Linkedin oraz kanale You Tube: