Aktualności dla Klientów systemu Eureca

Wydarzenia planowane:

Atrakcje Wrocławia

25 -26 wrz 2023 Dla wszystkich klientów niezależnie od wersji umowy

Tak, to już 20 lat, kiedy zdecydowaliśmy się na poważne zmiany w naszym życiu, założyliśmy spółkę i stworzyliśmy system EURECA. Czas płynie nieubłaganie i nie wiadomo, czy się z tego cieszyć, czy smucić. Ponieważ jednak nie zajmujemy się, sprawami, na które nie mamy wpływu, cieszymy się z każdego dnia w CS’ie. Każdej rozmowy, kontaktu, klienta i wypracowanego rozwiązania. I zapraszamy serdecznie wszystkich klientów na ten wyjątkowy pod względem miejsca i formuły zjazd.

Zobacz co przygotowaliśmy

17 lis 2022 - 23 mar 2023 Dla wszystkich klientów niezależnie od wersji umowy

Drodzy Klienci, świat się zmienia. W Państwa firmach od czasu do czasu pojawiają się nowi pracownicy controllingu, a w EURECE rokrocznie pojawiają się nowe funkcjonalności. I dobrze jest nad tymi zmianami nadążać. Dlatego też udostępniamy Państwu bezpłatne szkolenia z systemu EURECA, których celem jest wsparcie Państwa w zwinnym posługiwaniu się systemem EURECA.

Zobacz tematy najbliższych szkoleń lub zgłoś swój temat

paź 2022 - mar 2023 Konkurs efektywności controllingowej i organizacyjnej

Wracamy z II Edycją konkursu na najlepszą optymalizację controllingową biznesu z wykorzystaniem systemu Eureca.
Planowana pierwotnie na przełom lat 2021/2022, II Edycja konkursu została odroczona, ze względu na niespodziewane wycofanie się pod koniec lutego 2022 roku, trzech bardzo interesujących projektów. Wierzymy, że w tym roku zgromadzimy odpowiednią pulę uczestników zapewniając tym samym należytą konkurencję w konkursie.
Opisy laureatów I-szej edycji można znaleźć tutaj.

Zobacz warunki i zgłoś się

Wydarzenia zrealizowane:

Warsztaty z Pulpitów Menedżerskich w systemie EURECA

6 - 7 paź 2022 Przestrzeń wzajemnego słuchania i rozwoju

W czasie zjazdu zrealizowaliśmy z Państwem dwie nowości programowe, a mianowicie działania ukierunkowane na większą wymianę doświadczeń między klientami oraz część warsztatową z użyciem systemem EURECA. Ważnym punktem były też 3 mocne case studies naszych klientów, których nagrania udostępniamy.

Zobacz relacje i nagrania case studies

XVI Zjazd Użytkowników Systemu Eureca - 2022

6 - 7 paź 2022 Przestrzeń wzajemnego słuchania i rozwoju

Po dwóch latach przerwy wróciliśmy do Zjazdu w formie stacjonarnej… i warto było 🙂 Na Zjeździe mówiliśmy dużo o zarządzaniu przyszłością (planowaniu, budżetowaniu, prognozowaniu, scenariuszach, driverach). Była też konkretna część warsztatowa (z pracą na laptopach) oraz zajęcia praktyczne w formule Round Table. Część firm skorzystała tegorocznych nowości a mianowicie – możliwości skonsultowania swoich wyzwań z innymi uczestnikami zjazdu oraz Konsultacji 1 : 1 przy drzwiach zamkniętych z naszymi konsultantami.

Zobacz pełną agendję

7-8 cze 2022 Akcja informacyjna skierowana do: wszystkich pracowników Klientów

W czasie akcji, każdy pracownik naszego Klienta, niezależnie od tego czy posiada nadzór i czy kiedykolwiek z nami rozmawiał, będzie mógł pytać nas o wszystko co jest związane z controllingiem i przedyskutować z nami każdą intrygująca go kwestię. Do wyboru udostępniamy dwie formy kontaktu:

  • 7 cze 2022 w godzinach 09:00 – 16:00 – nasi najbardziej doświadczeni konsultanci będą do Państwa dyspozycji pod telefonami. To będzie okazja do porozmawiania 1 na 1 z ludźmi, którzy „siedzą w controllingu” ponad 20 lat i projekty controllingowe wdrażali w wielu rodzajach firm.
  • 8 cze 2022 w godzinach 10:00 – 11:00 – odbędzie się webinarium, na którym można będzie zadawać pytania własne ale też posłuchać o co pytają inni i jakie odpowiedzi uzyskują.

Zobacz

Pulpity dla Zarządów – czyli akcja informacyjna skierowana do Twojego zarządu

1-3 cze 2022 Akcja informacyjna skierowana do: Zarządów

Gdzie z informacją na temat „korzyści z automatycznego dzielenia się informacją zarządczą” docierać będziemy bezpośrednio do członków zarządów Klientów. Jeśli masz kłopot w przekonaniu swojego zarządu do korzystania z Pulpitów Menedżerskich, możemy pomóc – zgłoś swoje argumenty, postaramy się dołączyć je do wspólnej akcji informacyjnej.

Maj z Pulpitami - Raportowanie Zarządcze - Pulpity Menedżerskie dla wszystkich menedżerów w firmach Klientów

1-31 maj 2022 Promocja dla: Controllerów, Menedżerów i Zarządów

W maju proponujemy bezpiecznie przetestowanie Pulpitów Menedżerskich przez menedżerów różnego szczebla – od kierowników, przez dyrektorów po zarząd. Po wejściu do akcji, każdy menedżer może otrzymać na 3 miesięczny okres testowy, praktycznie bez opłat, licencje na Pulpity Menedżerskie.
Z kolei, żeby wesprzeć controllerów w procesie przygotowania dashboardów dla ich managerów, oddajemy do dyspozycji dwóch naszych najlepszych ekspertów od BI i informacji zarządczych. Udostępnimy też „zestaw do samodzielnego montażu” czyli możliwość pobrania OneLook’a (naszej desktopowej aplikacji BI) oraz dostęp do filmów instruktażowych na temat tworzenia Pulpitów.

Zobacz i zarejestruj się

Niewykorzystywane moce systemu Eureca

24 maj 2022 Webinarium dla: Zarządów, Menedżerów i Controllerów

Zmiana status quo w korzystaniu z systemu Eureca – jako szansa w niepewnych czasach, galopującej digitalizacja i wzrostu potrzeb informacyjnych. Kluczowe informacje “zawsze pod ręką” menedżerów – elastyczna paleta możliwości raportowych. Kierunki na uwolnienie czasu controllera – jeszcze mniej prac ręcznych i ograniczanie zapytań ad hoc. Zobacz, czy Twoja firma w pełni wykorzystuje system, który ma w swoim ręku. Dużo konkretnych przykładów dla zarządów, dyrektorów i controllerów.

Zobacz

Jak oszczędzać konkretny czas w raportowaniu i budżetowaniu

29 kwi 2022 Webinarium dla: Controllerów i Dyfektorów Finansowych

Co może Cię omijać, czyli gotowe funkcjonalności i poprawki, które są dla Ciebie dostępne w wersjach nowszych niż posiadasz. Krótki przegląd zmian w wersjach 3.3 – 3.7.2. Pożeracze czasu w procesie budżetowania, czyli jak utrzymać w dyscyplinie wszystkich uczestników procesu. Pożeracze czasu w raportowaniu, czyli jak radzić sobie z dużą ilością zapytań ad hoc?

Zobacz