Zgłoszenie do konkursu

Super Smart Controller

Zgłoś się

W zgłoszeniach pomaga - Ania Pełka
663 300 019 a.pelka@c-systems.pl

Reguły gry

  1. Konkurs mimo, że dotyczy rzeczy poważnych, ma formę radosnej zabawy i jest wyrazem szacunku dla wielu osobowości controllingu, wnoszących w swoich firmach wiele dobra, które jednak nie zawsze jest dostrzegalne. Jest hołdem dla radości stwarzania i zmieniania świata na lepszy w naszych miejscach pracy.
  2. Dlatego też zwycięzców konkursu nie obsypiemy złotem i nie obdarujemy bogatymi nagrodami rzeczowymi. Chcielibyśmy powiedzieć, że damy im jedynie wieniec chwały i palmę zwycięstwa, ale to już sobie sami wzięli wykonując po prostu dobrze swoją pracę. To co damy to uznanie w oczach ekspertów i innych controllerów, trochę pomocy w rozwoju i karierze zawodowej i mamy nadzieję wiele radości.
  3. Werdykt Komisji Konkursowej, opublikowany na naszej stronie konkursowej jest ostateczny, tak jak decyzja sędziego na boisku piłkarskim. W związku z czym nie przyjmujemy w tej sprawie żadnych reklamacji. Jeśli ktoś poczuje się skrzywdzony z góry przepraszamy. Jeśli doszłoby do takiej sytuacji, mimo iż nie zmienimy wyników konkursu, zgłoś się do nas, może faktycznie czegoś nie dojrzeliśmy w projekcie i w jakiś inny sposób oddamy honor Twojemu zespołowi.
  4. Nie narzucamy ograniczeń dotyczących wielkości zgłoszenia (ilości słów czy znaków ze spacjami) i deklarujemy, że przyjmiemy każde zgłoszenie. Niemniej jednak, w trosce o higienę pracy członków Komisji Konkursowej mamy gorącą prośbę – spróbuj opisać swój projekt w taki sposób, żeby całość opisu (problem, rozwiązanie, efekt i narzędzia) zmieściła się na 2 lub 3 stronach A4.
  5. Konkurs organizuje spółka Controlling Systems Sp. z o.o. wyłącznie dla swoich klientów.
0
lat na rynku
jako producent systemów
do controllingu i doradca
w zakresie controllingu
Controlling Systems
0
lat z ICV
przez członkostwo osobiste,
jako partner Kongresów
i członek firmowy
ICV - Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów
0
wdrożeń
w dużych i średnich
firmach oraz grupach
kapitałowych
Microsoft Partner Gold Application Development - 14 lat
0
controllerów
każdego dnia optymalizuje
procesy w swoich firmach
na systemie Eureca
Microsoft Partner Silver Application Development - 4 lata