fbpx

Umów się na prezentację i zyskaj

3x więcej wiedzy

niż w czasie samodzielnego czytania opisów.

Szacujemy, że w czasie spotkania możesz uzyskać
3 razy więcej informacji, a dzieje się tak dzięki:

Szybkiej interakcji

Na każde pytanie dostajesz od razu odpowiedzi, o kwestie niezrozumiałe możesz pytać do głębi, a uzyskane informacje pokażą Ci nowe obszary, o które warto zapytać.

Dostępności systemu

Niemal wszystko, o co zapytasz, a co dotyczy systemu, może być zilustrowane na klikalnym systemie – dzięki czemu możesz obserwować jak się na nim pracuje.

Wiedzy przekrojowej

Prawdopodobnie, z większością wyzwań controllingowych, które stoją przed Twoją firmą, już się kilkukrotnie spotkaliśmy, widzieliśmy różne podejścia do nich i potrafimy co nieco doradzić.

Jeśli czujesz, że tak jest rzeczywiście – zrób ten jeden śmiały krok więcej i …
Umów się na bezpłatną Prezentację w Twojej firmie!

1. Zobaczysz, to czego nie wyczytasz

Kiedy planujesz zakup samochodu nie zastanawiasz się nad tym czy jeździ lub skręca, ponieważ są to jego atrybuty immanentne. Podobnie jest z systemami do controllingu – zasadniczo każdy posiada budżetowanie, planowanie czy raportowanie. Rzecz w tym, że podobnie jak samochód, tak samo system można wykonać na milion sposobów.

Przy obecnym postępie istotne już nie jest to, czy system ma budżetowanie, ale to, jak to budżetowanie obsługuje? Jak wygodnie, szybko i bezpiecznie się z nim pracuje.

Dopiero w czasie Prezentacji systemu w działaniu widać całą jego przemyślność i logikę. I ani opisy, ani filmy, nie zastąpią realnego klikania po systemie pod opieką doświadczonego konsultanta, którego można o wszystko zapytać. Jeśli też tak sądzisz.

2. Usłyszysz to, czego nigdzie nie napisano

Współpracujemy z ponad 300 controllerami (z ponad 200 firm), którzy każdego dnia szukają optymalizacji, a od czasu do czasu zgłaszają nam nowe, niecodzienne potrzeby.

Razem z nimi wdrożyliśmy wiele innowacyjnych rozwiązań, a najciekawsze z nich, nasi Klienci prezentują na corocznych Zjazdach Użytkowników Systemu Eureca, dzieląc się takim unikatowym doświadczeniem i wiedzą z wąskim gronem odbiorców.

W naturalny sposób, jesteśmy bardzo mocno zanurzeni w kreowanie, wdrażanie i testowanie coraz efektywniejszych rozwiązań controllingowych w wielu branżach. I chyba nie ma sytuacji, branży, czy specyfiki firmy, z którą byśmy się już nie zmierzyli.

Tak więc, z pokorą i bez popadania w zbędą pychę, możemy z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że mamy dużą wiedzę na temat rozwiązań controllingowych – wieloletnią, przekrojową, nieksiążkową i z całą pewnością z pierwszej linii frontu.

Możesz skorzystać z jakiegoś fragmentu tej wiedzy zapraszając nas na spotkanie.

3. Będziesz trafniej specyfikować to czego szukasz

Rys. Nawet jeśli jesteś na początku poszukiwań, prezentacja (poznanie możliwości narzędziowych i dobrych praktyk z rynku) może otworzyć Ci oczy na rozwiązania, o których nie wiedziałeś i przedefiniować sposób lub cel Twoich poszukiwań.

Niezależnie od etapu poszukiwań na jakim obecnie jesteś, Prezentacja jest doskonałym sposobem na szybkie pozyskanie wiedzy na temat rynku i stosowanych obecnie dobrych praktykach – szczególnie, jeśli rozglądasz się za swoim pierwszym systemem do controllingu.

Nasi klienci stosują różne techniki poszukiwania systemów do controllingu. Jedni wolą tzw. techniki ciche, czyli gromadzenie przez dłuższy czas jak największej wiedzy ogólnodostępnej w Internecie, na jej podstawie specyfikowanie wymagań i na końcu tego procesu spotkania z dostawcami. Drudzy preferują tzw. techniki jawne lub zwinne, gdzie już w pierwszej fazie poszukiwań, ogłaszają światu czego szukają rozpoczynając rozmowy z praktykami controllingu i dopiero wsparci wiedzą z tych spotkań, realizują dalsze etapy procesu specyfikując cele i wymagania.

Z naszych obserwacji wynika, że zazwyczaj ci drudzy zdobywają szybciej dwie bardzo konkretne korzyści. Po pierwsze, bogatsi o rozmowy – trafniej definiują to czego szukają. Po drugie, zazwyczaj dochodzą do wdrożenia controllingu trochę szybciej.

4. Zobaczysz elastyczność różnych modeli współpracy

Tworzony przez nas system Eureca jest rozwiązaniem wysoce skalowalnym w wielu wymiarach m.in.:

  • ilości obsługiwanych obszarów,
  • ilości użytkowników,
  • metod zasilania danymi,
  • potrzeb szkoleniowych,
  • metod finansowania.

Dzięki czemu możemy niemal natychmiast skonfigurować wersję dopasowaną do Twojej firmy – jej specyfiki i obecnej sytuacji.

W czasie prezentacji Konsultant zaprezentuje różne modele współpracy – zaczynając od bardzo lekkiego, praktycznie bez wdrożeniowego wejścia w controlling, a kończąc na rozwiązaniu w pełni zautomatyzowanym.
Daj się zaskoczyć tym, jak niewiele trzeba, żeby zacząć.

5. Dostaniesz 1 moduł Eureca na 1 miesiąc gratis

pulpit menedzera

Po prezentacji możesz otrzymać bezpłatny dostęp do Pulpitów Managerskich, jednego z modułów systemu Eureca, rozwiązania BI odpowiadającego za wizualizację danych. Dzięki czemu zyskasz możliwość testowania tej funkcjonalności zarządczej w Twoim środowisku – na Twoich danych i na Twoim komputerze.

Elastyczne formy finansowania rozwiązań controllingowych

Pokazaliśmy Ci 5 korzyści
dla których warto się z nami spotkać.

Zaryzykuj i zrób ten jeden śmiały krok więcej.

Jeśli nie widzisz formularza poniżej kliknij tutaj

Ty + Nasz konsultant + System Eureca

0
lat na rynku
jako producent systemów do controllingu i doradca w zakresie controllingu
0
firm na świecie
należąca do grona firmowych członków Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów ICV
0
wdrożeń
w dużych i średnich firmach oraz grupach kapitałowych
0
controllerów
każdego dnia optymalizuje procesy w swoich firmach na systemie Eureca
Controlling Systems logo
Eureca - Zaawansowany system dla controllingu
Microsoft Partner Silver Application Development