Webinarium pt.:
„Jak pokazać więcej informacji dla menedżerów na jednym dynamicznym pulpicie zamiast na kilkunastu pojedynczych raportach, wykorzystując te same źródła danych?”
Temat i agenda webinarium

„Jak pokazać więcej informacji dla menedżerów na jednym dynamicznym pulpicie zamiast na kilkunastu pojedynczych raportach, wykorzystując te same źródła danych?”
Na tym webinarium pokażemy Państwu jak przygotować w kilka minut bardzo zaawansowaną analizę w postaci dynamicznego dashboardu – w którym jednym kliknięciem można powiększyć wykres, zagłębić się w dowolny obiekt, zadać dowolne pytanie i w kilka sekund uzyskać odpowiedź. Przejdziemy cały proces od danych źródłowych poprzez przygotowanie dynamicznego dashboardu po komunikację z menedżerem. Opowiemy o dobrych praktykach i standardach wizualizacji danych. Pokażemy wiele przykładów dynamicznych pulpitów menedżerskich dla różnych obszarów m.in. sprzedaż, HR, zarząd.
22 listopada 2019, godz. 10.00.

Czas: 22 listopada 2019 o godz. 10.00.
Webinarium potrwa maksymalnie 55 minut – do zmieszczenia nawet w ciasnym planie dnia.
Miejsce: przy dowolnym laptopie, tablecie czy smartfonie z dostępem do Internetu
Koszt: udział jest bezpłatny
Formularz zgłoszenia bezpłatnego udziału
Zachęcamy do podawania w formularzu służbowego adresu e-mail. W przypadku, gdy liczba zgłoszonych osób przekroczy liczbę wolnych miejsc w webinarium (mamy 100 wolnych loginów na każde webinarium) to preferowane będą zgłoszenia z podanym służbowym adresem e-mail.
Prowadzący webinarium

Paweł Musiał,
Członek Zarządu w Controlling Systems
Zobacz profil w Linkedin
Absolwent Wydziału Zarządzania i Informatyki Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Posiada ponad 20 lat specjalizacji w systemach informatycznych dla biznesu. Od 2001 roku zajmuje się doradzaniem Klientom w zakresie systemów wspomagających controlling.
Certyfikowany członek międzynarodowego stowarzyszenia praktyków controllingu ICV, członek zarządu koła ICV Warszawa, prelegent wielu konferencji z zakresu koncepcji i narzędzi w controllingu.
Prowadzi zajęcia z studentami takich uczelni jak: SGH Warszawie oraz UMK w Toruniu.
Jako Partner w Controlling Systems Sp. z o.o. uczestniczył w wielu projektach, prowadzonych przez Firmę. Obecnie odpowiada m.in. za rozwój narzędzi i koncepcji controllingowych, wspomaga controllerów łącząc „miękkie” i „twarde” elementy zarządzania.
Bezpośredni kontakt do prowadzącego

Każdy prowadzący nasze szkolenie online, na końcu szkolenia udostępnia numer telefonu, pod którym jest do Państwa dyspozycji i czeka na Państwa pytania jeszcze przez godzinę od zakończenia webinarium oraz e-mail kontaktowy, na który zawsze można wysłać pytanie.
Można tam zadawać pytania, których nie chcieli Państwo zadawać publicznie.
Zobacz tematy kolejnych webinariów
- „W jaki sposób controlling może odpowiedzieć na kluczowe wyzwania biznesowe: jedna wersja prawdy, rentowność i przewidywalność?”
- „Jak znacznie poprawić jakość zarządzania budżetami projektów i zleceń, wykorzystując system controllingowy Eureca?”
- „Controlling w przedsiębiorstwie a przewidywalność biznesu – czyli jak połączyć budżet z prognozą i proaktywnie zarządzać wynikiem bieżącego miesiąca?”
- „Controlling w przedsiębiorstwie a rentowność – czyli jak sprawnie pozyskiwać i raportować wiarygodne informacje o zjadaczach zysku?”
- „Jak usprawnić proces budżetowania i raportowania budżetowego bez eliminowania Excela, wykorzystując system controllingowy Eureca?”
Jak przebiegają webinaria (szkolenia on-line) ?
- Po wypełnieniu powyższego formularza , otrzymasz z systemu ClickMeeting do obsługi webinariów link do wybranego webinarium – specjalnej strony www, na której w wyznaczonym terminie będzie można zobaczyć nasze szkolenie na żywo.
- Szkolenie i Pytania – podobnie jak na normalnym szkoleniu możesz obserwować to co się na nim dzieje lub zadawać pytania wpisując ich treść w polu tekstowym czatu.
- Odpowiedź na Pytania – zadane przez chat, prowadzący udziela zazwyczaj na końcu szkolenia cytując pytania i odpowiadając na nie na forum wszystkich uczestników.
- Interakcja – jeśli chcesz zadać bardziej dyskretne pytanie prowadzącemu lub po prostu z nim porozmawiać – godzinę po zakończeniu webinarium dyżuruje on pod numerem telefonu podanym na końcu szkoleń
jako partner Kongresów
i członek firmowy