fbpx

Webinarium pt.:

„Controlling w przedsiębiorstwie a rentowność – czyli jak sprawnie pozyskiwać i raportować wiarygodne informacje o zjadaczach zysku?”

Temat i agenda webinarium

meeting

„Controlling w przedsiębiorstwie a rentowność – czyli jak sprawnie pozyskiwać i raportować wiarygodne informacje o zjadaczach zysku?”

Ostatnio słyszałem pewną tezę (wynikającą z badań), że firma, które zatrudnia ponad 200 pracowników nie potrzebuje klientów, aby być w 100% zajętą. Zaskoczenie? Dla mnie również. Coś jednak w tym jest. Znam wiele firm, które generują duże obroty, mają spore zasoby, są bardzo zajęte, ale … wyniki nie satysfakcjonują właścicieli i zarządów.

Serdecznie zapraszam na webinarium, podczas którego pokażę jak można analizować dane dotyczące rentowności, jakie wnioski wyciągać, skąd pozyskiwać dane, a także jakimi narzędziami koncepcyjnymi się posługiwać, aby poprawiać rentowność. Z pewnością pojawią się takie terminy jak „zjadacz zysku” czy „krzywa wieloryba”.

12 grudnia 2019, godz. 10.00.

Czas: 12 grudnia 2019 o godz. 10.00.
Webinarium potrwa  maksymalnie 55 minut – do zmieszczenia nawet w ciasnym planie dnia.

Miejsce: przy dowolnym laptopie, tablecie czy smartfonie z dostępem do Internetu

Koszt: udział jest bezpłatny

Formularz zgłoszenia bezpłatnego udziału

Zachęcamy do podawania w formularzu służbowego adresu e-mail. W przypadku, gdy liczba zgłoszeń przekroczy liczbę wolnych miejsc w webinarium (mamy 200 wolnych loginów na każde webinarium) to preferowane będą zgłoszenia z podanym służbowym adresem e-mail.

Prowadzący webinarium

Paweł Musiał - Członek Zarządu Controlling Systems

Paweł Musiał,
Członek Zarządu w Controlling Systems
Zobacz profil w Linkedin 

Absolwent Wydziału Zarządzania i Informatyki Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Posiada ponad 20 lat specjalizacji w systemach informatycznych dla biznesu. Od 2001 roku zajmuje się doradzaniem Klientom w zakresie systemów wspomagających controlling.

Certyfikowany członek międzynarodowego stowarzyszenia praktyków controllingu ICV, członek zarządu koła ICV Warszawa, prelegent wielu konferencji z zakresu koncepcji i narzędzi w controllingu.

Prowadzi zajęcia z studentami takich uczelni jak: SGH Warszawie oraz UMK w Toruniu.

Jako Partner w Controlling Systems Sp. z o.o. uczestniczył w wielu projektach, prowadzonych przez Firmę. Obecnie odpowiada m.in. za rozwój narzędzi i koncepcji controllingowych, wspomaga controllerów łącząc „miękkie” i „twarde” elementy zarządzania.

Bezpośredni kontakt do prowadzącego

Elastyczne formy finansowania rozwiązań controllingowych

Każdy prowadzący nasze szkolenie online, na końcu szkolenia udostępnia numer telefonu, pod którym jest do Państwa dyspozycji i czeka na Państwa pytania jeszcze przez godzinę od zakończenia webinarium oraz e-mail kontaktowy, na który zawsze można wysłać pytanie.

Można tam zadawać pytania, których nie chcieli Państwo zadawać publicznie.

Zobacz tematy kolejnych webinariów

  • „W jaki sposób controlling może odpowiedzieć na kluczowe wyzwania biznesowe: jedna wersja prawdy, rentowność i przewidywalność?”
  • „Jak pokazać więcej informacji dla menedżerów na jednym dynamicznym pulpicie zamiast na kilkunastu pojedynczych raportach, wykorzystując te same źródła danych?”
  • „Jak znacznie poprawić jakość zarządzania budżetami projektów i zleceń, wykorzystując system controllingowy Eureca?”
  • „Controlling w przedsiębiorstwie a przewidywalność biznesu – czyli jak połączyć budżet z prognozą i proaktywnie zarządzać wynikiem bieżącego miesiąca?”
  • „Jak usprawnić proces budżetowania i raportowania budżetowego bez eliminowania Excela, wykorzystując system controllingowy Eureca?”

Jak przebiegają webinaria (szkolenia on-line) ?

  1. Po wypełnieniu powyższego formularza , otrzymasz z systemu ClickMeeting do obsługi webinariów  link do wybranego webinarium – specjalnej strony www, na której w wyznaczonym terminie będzie można zobaczyć nasze szkolenie na żywo.
  2. Szkolenie i Pytania – podobnie jak na normalnym szkoleniu możesz obserwować to co się na nim dzieje lub zadawać pytania wpisując ich treść w polu tekstowym czatu.
  3. Odpowiedź na Pytania – zadane przez chat, prowadzący udziela zazwyczaj na  końcu szkolenia cytując pytania i odpowiadając na nie na forum wszystkich uczestników.
  4. Interakcja – jeśli chcesz zadać bardziej dyskretne pytanie prowadzącemu lub po prostu z nim porozmawiać – godzinę po zakończeniu webinarium dyżuruje on pod numerem telefonu podanym na końcu szkoleń
0
lat na rynku
jako producent systemów do controllingu i doradca w zakresie controllingu
0
firm na świecie
należąca do grona firmowych członków Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów ICV
0
wdrożeń
w dużych i średnich firmach oraz grupach kapitałowych
0
controllerów
każdego dnia optymalizuje procesy w swoich firmach na systemie Eureca
Controlling Systems logo
Eureca - Zaawansowany system dla controllingu
Microsoft Partner Silver Application Development