Jak usprawnić swoją pracę w controllingu?
Jak zwiększyć rolę i wartość controllingu dla biznesu?
WORK-LIFE BALANCE w controllingu.

Zobacz nagrania ostatniego cyklu webinariów i dowiedz się więcej!

Wypełnij formularz aby uzyskać bezpłatny dostęp do nagrań trzech webinariów:

formularz dostępu do nagrań

Nagrania te zostały podzielone na części trwające ok 20 minut aby ułatwić ich obejrzenie w dogodnym czasie, którego nam tak wszystkim brakuje.

W sumie to ponad 2 godziny praktycznych oraz inspirujących do działania i rozwoju nagrań.

Tematy poruszone na tych webinariach będzie można pogłębić i sprawdzić osobiście podczas marcowych warsztatów dla Controllerów, na które serdecznie zapraszamy>>>
Paweł Musiał - Członek Zarządu Controlling Systems

Paweł Musiał,
Członek Zarządu Controlling Systems sp. z o.o.
Zobacz profil w Linkedin 

Prowadzący webinaria i warsztaty

Absolwent Wydziału Zarządzania i Informatyki Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, ponad 20 lat specjalizacji w systemach informatycznych dla biznesu.

Od 2001 roku zajmuje się doradzaniem Klientom w zakresie systemów wspomagających controlling.

Certyfikowany członek międzynarodowego stowarzyszenia praktyków controllingu ICV, członek zarządu koła ICV Warszawa, prelegent wielu konferencji z zakresu koncepcji i narzędzi w controllingu.

Autor artykułów publikowanych w prasie fachowej (m.in. „Controlling i Zarządzanie”).

Jako Partner w Controlling Systems Sp. z o.o. uczestniczył w wielu projektach, prowadzonych przez Firmę. Obecnie odpowiada m.in. za rozwój narzędzi i koncepcji controllingowych, wspomaga controllerów łącząc „miękkie” i „twarde” elementy zarządzania.

Jak usprawnić działania controllingowe za pomocą najlepszego rozwiązania controllingowego w Polsce wykorzystując kompetencje Excelowe – EURECA

Budowa kostek OLAP bez wsparcia IT z danych z ExcelaAnaliza danych i budowa pulpitów menedżerskich (dashboardów). Budowa modelu budżetowego i symulacja procesu planowania (Eureca i Excel). Raportowanie zarządcze wykorzystujące Eurekę, Excela i międzynarodowe standardy wizualizacji.

Jak zwiększyć rolę controllingu w organizacji i wnieść większą wartość dla biznesu. 

Rola nowoczesnego controllingu wg ICV. Jak zbudować efektywny zespół controllingu (wg koncepcji Controlling Business Model Pracowni Rozwoju Biznesu). Raportowanie oceniające vs. wspomagające – jak prawdziwie pomagać menedżerom w realizacji ich celów biznesowych (wg koncepcji 4 Dyscypliny Realizacji i Przełom w zarządzaniu sprzedażą). Zbuduj informacyjne centrum zarządzania i wynieś controlling na poziom strategiczny.

Jak zbudować osobisty model biznesowy i zarabiać więcej. Twoje miejsce w zespole controllingu. Jak zwiększyć przychody swoje i swojej organizacji wykorzystując kompetencje controllingowe (Controlling Systems HUB)